HAKKIMIZDA – ABOUT US

A Plus Model ve Oyuncu  Ajansı dinamik ve genç kadrosuyla, sektördeki yerini alarak, sürekli kendisini geliştiren kadrosuyla birlikte sürekli ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Bizim prensibimiz dürüstlük, güvenilirlik ve hizmet üzerine kurulmuştur. Türkiye’nin en seçkin üretim ve reklam firmalarıyla çalışamaktayız.

Biz her zaman en kısa sürede en profesyonel hizmeti ve en iyi kaliteyi veririz, sonuç olarak da bu bize mutluluk getirir ve müşterilerimiz için daha çok çalışmamız için bizi motive eder. Geleceğe sizinle birlikte sağlam adımlarla ilerliyoruz.
hhHizmetlerimizden birkaçı…

· Moda çekimleri
· Filmler, TV dizileri ve reklam filmleri için erkek ve bayan oyuncu sağlamak
· Defileler
. Dergi çekimleri
. Video klip çekimleri
· Prove mankeni

Eğer kaliteli ve dürüst bir işbirliği arıyorsanız,   Aplus Model  ve Oyunculuk Ajansı sizinle çalışmayı bekliyor.

——————————————————————————————————————————————

A Plus Model and Talent Agency aims to move forward with its dynamic, young and dedicated team in the fast growing global market.

Our motto is to build rapport with our business partners based on honesty, credibility and the best service quality.  We work with the best production and advertising companies.

We are always looking for the new ways to add value to our services thanks to the feedbacks from you. We move towards future by making sure we are always walking with you hand in hand.

Some of our services…
– fashion shoots
– fashion shows
– magazine shoots
– video clip shoots
– providing men and women artists for movies, TV Series and advertisements
– models for showroom jobs

As A Plus Model and Talent Agency, we will be honoured to work with you if you are looking for a high quality and decent cooperation.